Firma IKABO od 2016 roku wykonuje instalacje elektryczne. Działamy na terenie województwa małopolskiego i śląskiego ale nic stoi na przeszkodzie by większe zlecenia realizować na terenie całego kraju czy za granicą.

Elektryk – pierwszy na placu budowy.

Możemy towarzyszyć Ci przy budowie Twojego domu od początku do końca. Najpierw zajmiemy się zasileniem Twojego placu budowy, pomożemy w kwestii rozdzielnicy budowlanej. Jeżeli sytuacja tego wymaga, zamontujemy oświetlenie czy też monitoring placu budowy.  W trakcie, gdy firma budowlana będzie zajmować się fundamentami, my wykonamy uziom fundamentowy byś Ty nie musiał wydawać więcej pieniędzy na uziom otokowy czy szpilkowy w późniejszym czasie. Gdy ściany będą gotowe my ułożymy na nich przewody instalacji elektrycznej (czyli przewody do gniazd i lamp) a także instalacji teletechnicznej (przewody sieciowe, antenowe, alarmowe) Zamontujemy oraz wykonamy wszystkie połączenia w rozdzielnicy, jak i puszkach (zobacz jak łączymy przewody).

Kolejne nasze spotkanie będzie miało miejsce gdy Twój dom będzie już wykończony. Przyjedziemy by zamontować, lampy i inne oprawy oświetleniowe. Oczywiście zamontujemy także wszelkie gniazda, jak i włączniki. Po wszystkim wykonamy pomiar odbiorczy instalacji elektrycznej. Ponadto, jeżeli będziesz tego potrzebować podłączymy płytę indukcyjną lub piekarnik w Twojej kuchni i podbijemy karty gwarancyjne.

Wymiana i remont instalacji

Nie ograniczamy się tylko do instalacji elektrycznych w nowo-murowanym budownictwie. Rodzaj ścian, czy też ich wiek nie robi dla nas różnicy. Wiemy, jak układać instalacje elektryczne w domach z bali, ytongu, pustaka ceramicznego. Mamy również doświadczenie w wykonywaniu instalacji w domu z keramzytu budowanego przez firmę Abakon.

Wymiana instalacji w starym, niezamieszkałym domu nie wiele różni się od pracy w nowym budynku. Problem pojawia się przy wymianie instalacji gdy w mieszkaniu ktoś mieszka. Wówczas może zainteresować Cię wymiana instalacji elektrycznej etapami. Podczas tego typu prac ustalimy z Tobą harmonogram prac, podpowiemy jak najsprawniej i najbardziej komfortowo przeprowadzić tego typu remont, pomożemy w zabezpieczeniu mieszkania. Nasza firma, dzięki dobremu wyposażeniu w sprzęt z profesjonalnym systemem odsysania pyłu, zawsze dba o porządek i bezpieczeństwo w trakcie przeprowadzania prac elektrycznych.

Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy. Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.

Przykładowe zdjęcia z budowy naszych instalacji, możesz zobaczyć w naszym portfolio