„Gotowi na oceaniczną podróż w otchłań pełną zabawy? Zapraszamy na Dzień EKO – Dziecka z Domem Kultury w Kętach już 1 czerwca 2019 od 15:30!

Imprezę plenerową poprzedzi Rodzinny Rajd Rowerowy. Na uczestników czekają: przygoda, piękne widoki, rodzinna sobota w sportowym EKO-klimacie, a także coś pysznego na mecie! Trasa to prawie 22 km na terenach Gminy Kęty. Jak co roku przewidujemy nagrody dla Najmłodszego i Najstarszego Uczestnika Rajdu, a także dla Najliczniejszej Rodziny.  Rodzinny Rajd Rowerowy zorganizowany jest pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty.

Zapisy tylko do 23 maja 2019. Ilość miejsc ograniczona.

Na młodych odkrywców podczas imprezy plenerowej czekają atrakcje:

  • Pokaz tańca HULA,
  • dmuchańce i liczne animacje,
  • program artystyczny w wykonaniu dzieci i młodzieży z sekcji działających przy Domu Kultury w Kętach,
  • warsztaty artystyczne i naukowe,
  • quizy i konkursy z nagrodami,
  • rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Co skrywa ocean?” – nasza galeria na I piętrze zamieni się w oceaniczną otchłań pełną EKO – skarbów,
  • smaki, które kochają przedszkolaki, bo cóż jest lepszego niż lemoniada albo pyszny sok w letni dzień,
  • swoją pracę pokażą nam również pasjonaci z Koła Pszczelarzy w Kętach.

AHOJ PRZYGODO!”

SPONSOREM GŁÓWNYM WYDARZENIA JEST OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM jest spółką odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. Na terenie gminy Kęty GAZ-SYSTEM realizuje kluczową inwestycję, tj. gazociąg Skoczów – Komorowice – Oświęcim. Ważną korzyścią dla gminy będzie odprowadzany corocznie podatek od nieruchomości. Będzie to kwota regularnie wpływająca do budżetu, którą można przeznaczyć na potrzeby mieszkańców i społeczności lokalnych.

Wszystkie inwestycje GAZ-SYSTEM są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy.

Więcej informacji na stronie: www.gaz-system.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *